TOPLULUĞUMUZLA BİR ARAYA GELİYORUZ

TOPLULUK

Topluluğumuz, Authentic Beauty Concept'in kalbinde yer alıyor, çünkü insanlar yaptığımız işin ayrılmaz bir parçası. Bu nedenle topluluğumuzla bir araya gelerek #OtantikGüzellikHareketi #AuthenticBeautyMovement hakkında konuşuyoruz; çünkü markamızın ürünlerin ötesine geçtiğine ve benzer düşünen bireylerden oluşan anlamlı bir topluluk oluşturmanın hepimiz için öğrenmenin ve büyümenin en iyi yolu olduğuna inanıyoruz. Biz bir hareketiz ve bir araya geldiğimizde harika şeyler yapıyoruz. Bunu yapmanın yollarından biri, orijinal fikirleri geliştirmek, saf yaratıcılığa ilham vermek ve içgörüleri paylaşmak için bir araya gelmek ve ilham verici & etkileşimli olarak topluluk etkinlikleri gerçekleştirmek.

You need to accept cookies to play this video

Global olarak son yüz yüze Topluluk Buluşmamız 2019'da, pandemiden önce gerçekleşti ve bu, bu yılki uzun zamandır beklenen buluşmayı daha da özel kıldı. Farklı küresel lokasyonları ve yaratıcı disiplinleri temsil eden 160 konuğu Hamburg'daki evimizde iki günlük etkinlik için ağırladık ve bunların hepsi en özgün benliğinizi dünyaya ortaya çıkarmaya odaklandı. Buluşmanın asıl amacı elbette topluluğumuzu yeniden birleştirmek ve onların bakış açılarından ilham almaktı. Bunu yapmak için, otantik saç yaratma ve paylaşma fırsatlarıyla desteklenen, öğrenmeye ve kendini ifade etmeye adanmış, derlenmiş iki günlük deneyimlerden daha iyi bir yol düşünemezdik.

Her yaratıcı süreç bir kıvılcımla başlar ve topluluk etkinliğimiz, bir dizi konuk konuşmacı tarafından düzenlenen bir dizi ilham verici oturumla ateşlendi. Bu izle ve öğren seminerleri sadece içgörü sağlamakla kalmadı, aynı zamanda uygulamalı eğitim de sağladı. Global Kreatif Öncümüz Hester Wernert-Rijn otantik şekillendirmeye olan tutkusunu gösterdi, ABD'li Öncümüz Evan Joseph dokulu saçların kesilmesi, şekillendirilmesi ve bakımı konusundaki uzmanlığını paylaştı, saç ve makyaj sanatçısı Juliette den Ouden ise modern güzelliğe bakış açısını paylaşmak için bize katıldı.

Saçın ötesine geçerek, Alman makyaj artisti Helge Branscheidt'in makyajsız gibi görünen makyaj görünümleri üzerine bir sunumunu paylaştık.

Polonyalı Öncümüz Marta Zawiślańska ve Authentic Beauty Concept eğitmeni Joanna Zuchowicz dijital bir atölye gerçekleştirdi. Saçla ilgili dijital içerikler için lham verecek teknikleri ve önerileri paylaştı.

Yeni fikirlerle donatılan topluluğumuza daha sonra yaratıcı olma, kendi otantik saç görünümlerini üretme, makyaj, stil, saç, içerik oluşturma ve bir profesyonel fotoğraf çekimine ayrılmış bir stüdyolar takımlarında dijital içeriği koordine etme şansı verildi. Uzmanlarımızla birlikte çalışarak, bir önceki gün öğrendiklerimizi pratiğe döktük. Eğlenceli öncesi ve sonrası geçişlerinden büyüleyici videolara kadar değişen videolarda ve fotoğraflarda otantik güzellliği yakaladık.

Authentic Beauty Concept topluluğu, bizi her zaman etkilemiş ve geliştirmiştir. Onları bir araya getirme şansımız olduğunda, bu onların ortak ihtiyaçlarını ve gelecekteki ürün yenilikleri için fikirlerini dinlemenin yanı sıra her gün ürünleri yaşayan ve soluyanlardan en son lansmanlarımız hakkında ilgili içgörüler edinme fırsatıdır. Bir araya gelerek, bağlantı kurarak, dinleyerek ve öğrenerek harika bir zaman geçirdik.