Skip to Content

HER ANINIZDA OTANTİK GÜZELLİĞİ DENEYİMLEYİN

Authentic Beauty Concept olarak, kendimizi bütünsel bir otantik güzellik deneyimi yaratmaya adadık. Bu yaptığımız her şeyde saçın ötesine geçmek, zihin, beden ve ruhun bağlantıya geçmesi anlamına geliyor; özenle seçilmiş içerikler, özel kokular ve sadece saçınızı değil, bütünü etkileyen salon içi Memento farkındalık deneyimini kapsıyor.

Her aninizda otanti̇k güzelli̇ğİ deneyi̇mleyi̇n

FARKINDALIK DENEYİMİ

Bütünsel anlayışımızı ürünlerimiz ve salon deneyimlerimizle hayata geçiriyoruz, Saçın Ötesindeki kategorimizle, çok işlevli, hibrit inovasyonlar yaratmaktan ve otantik güzellik dünyasını zenginleştirmekten keyif alıyoruz.

İmzamız olan Eau de Toilette'i, saç ve cilt için unisex bir koku olarak lanse ettik. Eau de Toilette, kişisel notalarınızı baskılamak yerine açığa çıkarıyor.

Şimdi ise, yeni, durulanmayan, saç ve yüz için Enhancing Water'ı sunmaktan gurur duyuyoruz. İçeriğindeki Rambutan ile, ferahlık sunuyor, yok gibi hafif bir yapıya sahip fakat yoğun bakım sağlıyor, anında nem kazandırıyor. Ferahlamak veya saçınızı nemlendirmek, şekillendirip parlaklık katmak istediğinizde, Enhancing Water'ı saçınıza veya yüzünüze uygulayın. Bu, zihninizi uyandırmanın mükemmel bir yoludur: bunu masajın bittiğini ifade eden yumuşak bir zil sesi gibi düşünün.

Eau de Toilette
Hand & Hair Light Cream

Üçüncü çok işlevli inovasyonumuz ise Hand & Hair Light Cream. Bakuchiol içeren formül, cildi ve saçı besliyor & koruyor, zarif ve temiz kokusuyla duyuları harekete geçiriyor. Yarattığımız bu diğer hafif yapılı ve hızla emilen formül, yumuşaklık ve pürüzsüzlük hissi sunuyor. Saç uçlarına uygulandığında veya rahatlatıcı bir el masajı için kullanıldığında, kuaförlerin tarafından onaylanan, dokunulası ve güzel sonuçlar yaratıyor.

#AUTHENTIC­BEAUTY­MOVEMENT
HAKKINDA