Skip to Content

YENİDEN DOLUMA KATILIN

#EVERYREFİLLCOUNTS

Evden en sevdiğiniz yeniden kullanılabilir kahve fincanı ve alışveriş çantası olmadan asla çıkmıyorsanız, tebrikler - zaten yeniden dolumun bir parçasısınız! Geri dönüşümün, yeniden kullanma ve yeniden doldurmanın daha da önemli hale geldiğine inanıyoruz. Geri dönüşüm, bir ürünün yaşam döngüsünün sonunda başlar. Yeniden doldurma, döngüyü kapatarak döngüsel ekonomiye katkıda bulunur ve tek kullanımlık plastiklerin ortadan kaldırılmasında üzerimize düşeni yapmamızı sağlar. Bu nedenle dünya genelindeki seçkin salonlarda yeniden doldurma istasyonlarını lanse ettik; çünkü sürdürülebilirlik yaptığımız işin merkezinde yer alıyor ve bunun sizin için de önemli olduğunu biliyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Özgünlük, dürüstlük ve şeffaflık da DNA'mızın temel bir parçası; sürekli olarak daha iyi olma ve daha iyisini yapma fırsatını yansıtmak için ambalajlarımız, malzemelerimiz ve girişimlerimiz üzerinde sürekli çalışmaya kararlıyız. Sürdürülebilirlik gelişmeye devam ettikçe markamız da gelişiyor. Sürekli iyileştirmenin yeni yollarını bulmak için kendimize meydan okuyoruz ve bu nedenle, yeniden doldurmayı herkes için günlük bir seçenek haline getirmek için sürdürülebilirlik aktivitelerimizi genişlettiğimizi duyurmaktan dolayı heyecan duyuyoruz.

Yeniden doldurma istasyonlarımızın amacı 'azalt - yeniden kullan - geri dönüştür' modelini ,dikkatli tüketimi ve saç bakımına daha sürdürülebilir bir yaklaşımı teşvik etmektir. İlk olarak 2020'de, bu konsepti globaldeki özenle seçilmiş bazı #AuthenticBeautyMovement öncü salonlarıyla çalışarak lansmanımızı gerçekleştirdik. Şimdi taahhüdümüzü, boyutları veya konumları ne olursa olsun her salonun yeniden doldurulabilir ürünler sağlama seçeneğine sahip olacak şekilde dönüştürüyoruz. Tek kullanımlık plastiğin yarattığı sorunların farkındalığı hiç bu kadar yüksek ve buna karşın yapılan eylem hiç bu kadar değerli olmamıştı. Bu davranış değişikliğinin tetiklediği ivmeyle, herkesin üzerine düşeni yaptığını ve gezegene olumlu bir katkı sağladığını hissetmesini kolaylaştırmak istedik.

YENİDEN DOLDURMA SÜRECİMİZ NASIL İŞLİYOR

Şampuan ve saç bakım kremi şişelerinizi salona geri getiriyorsunuz ve en sevdiğiniz ürünle dolduruluyorlar. Oldukça basit!

You need to accept cookies to play this video

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK DOLDURMA

 

"Belirtilen yeniden doldurma şişelerinin %90'ı tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastikten (PCR) yapılmıştır; bu zaten var olan ve aksi takdirde kurtulmak için mücadele edeceğimiz plastiktir. Her şişe en az beş kez yeniden kullanılabilir ve bu da %83 daha az plastik kullanımı demektir.* Şişeler ayrıca ihtiyacınız olan tüm bilgileri içeren Forest Film etiketleri (piyasadaki ilk ahşap bazlı film etiket malzemesi, ISCC** tarafından sertifikalı) ile birlikte gelir.

Yeniden Dolum İstasyonlarında ana kap olarak yine %50 PCR'den yapılmış 5 litrelik şişeler kullanır ve Forest Film etiketlerine de sahiptir. Ayrıca, yeniden doldurma pompası da tekrar kullanılabilir.

Ayrıca doldurma istasyonu için kuaföre gitmek, özel bir salon deneyimi yaşamanıza ve kuaförünüzle bağlantı kurmanıza olanak tanır. Böylece hem gezegen için daha iyi ve yine premium & profesyonel bir ürüne sahip olmuş olursunuz."

*(altı standart şampuan ve saç kremi şişesi satın almayla karşılaştırıldığında)
** Uluslararası Sürdürülebilirlik ve Karbon Sertifikasyonu (her türlü biyo-tabanlı hammadde ve yenilenebilir kaynaklar için bir sertifika standardı)

#AUTHENTIC­BEAUTY­MOVEMENT
HAKKINDA