SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Dürüst olmak bizim için mükemmel olmaktan daha önemli ve her gün daha iyisini yapmaya çalışıyoruz. Authentic Beauty Concept'i lanse ettiğimizden beri sürdürülebilirlik en çok önem verdiğimiz konulardan biri.

Sustainability

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Otantik olmak, dürüstlük ve şeffaflık temel DNA'larımızın parçalarıdır.

Döngüsel bir ekonomiye katkıda bulunmaya ve ayak izimize dikkat etmeye, sürekli olarak ambalajlarımız, malzemelerimiz ve sosyal etkimiz üzerinde çalışmaya kararlıyız - çünkü güzel gezegenimizi gerçekten önemsiyoruz.Sürdürülebilirlik gelişmeye devam ederken, kendimize meydan okuyarak ve adım adım iyileştirmenin yeni yollarını bularak biz de gelişiyoruz.

Authentic Beauty Concept'i sürdürülebilirlik teklifimizi daha da güçlendirmek, fırsatları keşfetmek ve güçlü değişiklikler yapmak için bir yolculuğa çıkarıyoruz. 

Bize katılacak mısın?"

You need to accept cookies to play this video

HEDEFLERİMİZ

Marka olarak hepimizin küçük eylemlerle bile fark yaratabileceğimize inanıyoruz. Tüm bu bireysel çabaları bir araya getirdiğimizde ve topluluk olarak bir araya geldiğimizde, gerçek bir değişim yaratabilir ve doğru yönde daha büyük adımlar atabiliriz.

Our Goals
Energy & Climate

ENERJI & İKLIM

2. bir gezegenimizin olmadığını bilerek; üretim, paketleme, ulaştırma ve tüketim gibi işletme alanlarımızı durmadan geliştirerek; dünyaya* olan etkimizi yaptığımız anlaşmalarla yeniden şekillendiriyoruz: CO2 emisyonumuzu 75% azaltarak ve 2030 yılına kadar elektriğimizin 100%'ünü yenilenebilir enerji kaynaklarından sağlamayı amaçlayarak, 2040 yılında iklim-pozitif haline gelmek istiyoruz.

*Şirket düzeyinde ve yalnızca kendi operasyonlarımızda, sözleşmeli üreticiler dahil değildir.

 • ÖZENLE SEÇİLMİŞ İÇERİKLER

  Sürdürülebilir unsurları markamıza dahil etmek istedik; kolay, oturmuş yolları seçmek yerine, gerçeklik ve dürüstlükle ürünler geliştirmeye inandık.  

  ÖZENLE SEÇİLMİŞ İÇERİKLER 

 • DÜŞÜNCELİ PAKETLEME

  Sadece içine koyduklarınız yetmez. Authentic Beauty Concept ambalaj ve malzemelerinin, premium görünümlerinden ödün vermeden mümkün olduğunca sürdürülebilir olmasını sağlamaya odaklandık. 

  DÜŞÜNCELİ PAKETLEME 

 • YENİDEN DOLUMUN BİR PARÇASI OLUN

  Evden en sevdiğiniz yeniden kullanılabilir kahve fincanı ve alışveriş çantası olmadan asla çıkmıyorsanız, tebrikler - zaten yeniden dolumun bir parçasısınız! 

  ÜRÜNLER 

 • SOSYAL GİRİŞİMLER

  Bir marka olarak, küçük eylemlerle bile hepimizin bir fark yaratabileceğimize inanıyoruz. Tüm bu bireysel çabaları bir araya getirip bir topluluk olarak bir araya geldiğimizde, gerçek değişimi etkileyebilir ve doğru yönde daha büyük adımlar atabiliriz. 

  SOSYAL GİRİŞİMLER 

 • SÜRDÜRÜLEBİLİR SALON UYGULAMALARI

  Değişimin #OtantikGüzellikHareketi topluluğumuzda başlaması gerektiğine inandığımız için sürdürülebilir salon uygulamaları konusunda ortak salonlarımızla işbirliği yapıyoruz. 

  SÜRDÜRÜLEBİLİR SALON UYGULAMALARI 

 • VEGAN SAÇ KURUTMA

  Sürdürülebilirlik söz konusu olduğunda, daha azın daha çok olduğuna inanıyoruz.
  Bu yüzden profesyonel bir fön makinesinin gücüne inanıyoruz. Profesyonel bir fön makinesinin sağladığı harika, uzun süreli sonuçlarla saçlarınız daha uzun süre daha iyi görünür. Saçlarınızı yıkamak ve şekillendirmek için daha az zaman harcarsınız.  

  VEGAN SAÇ KURUTMA 

#AUTHENTIC­BEAUTY­MOVEMENT
HAKKINDA