Skip to Content

SÜRDÜRÜLEBİLİR SALON UYGULAMALARI

Değişimin #OtantikGüzellikHareketi topluluğumuzda başlaması gerektiğine inandığımız için sürdürülebilir salon uygulamaları konusunda ortak salonlarımızla işbirliği yapıyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Sürdürülebilir Salon Malzemeleri

Alışveriş çantalarımız geri dönüştürülmüş kağıttan üretiliyor ve salon malzemelerimiz mineral yağ içermeyen, vegan, biyolojik olarak parçalanabilen, FSC kağıt üzerine basılıyor. FSC sistemi, tüketicilerin ormanları koruyarak ve/veya geri dönüştürülmüş malzemeler kullanarak üretilen ahşap, kağıt ve diğer ürünleri satın almasına ve kullanmasına olanak tanıyor.  Aynı zamanda salonlara adil ticaret ürünü organik pamuklu havlular da sunuyoruz. 

Authentic Beauty Concept salon malzemelerinde mümkün olduğunca geri dönüştürülmüş malzemeler kullanıyoruz. Henüz mükemmel durumda değil, ancak onları paketlemek için sadece geri dönüştürülebilir malzemeler sağlamayı amaçlıyoruz. Neden mi bazen plastik kullanmak zorunda kalıyoruz? Malzemelerimizin kalitesini koruyabilecek herhangi bir alternatif bulamadığımızdan.

Topluluğumuzda Sürdürülebilirlik

Topluluğumuzda birçok harika girişim gerçekleşiyor. Global sözcümüz Ismérie'nin Paris'teki salonunda, saç dökülmesi yaşayan kanser hastalarına kesilen saçlar bağışlanıyor.

Sürekli olarak,  sürdürülebilir fırsatları ve girişimleri araştırıyoruz ve önümüzdeki birkaç yıl boyunca markamızı ve #OtantikGüzellikHareketi'ni güçlendirmemize ve geliştirmemize nasıl yardımcı olacaklarından heyecan duyuyoruz.

#OTANTİKGÜZELLİKHAREKETİ

ATELIER ISMÉRIE'DE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Global sözcümüz Ismérie için sürdürülebilirlik son yıllarda çok önemli hale geldi. Paris'teki Atelier Ismérie'deki sürdürülebilir çabalar hakkında daha fazla bilgi edinin.

You need to accept cookies to play this video

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK SALON UYGULAMALARI

HESTER WERNERT-RIJN

Global Kreatif Sözcümüz, sürdürülebilirliğin kendisi için ne anlama geldiğini ve sürdürülebilirliği salonuna nasıl entegre ettiğini açıklıyor.

You need to accept cookies to play this video

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK SALON UYGULAMALARI

#AUTHENTIC­BEAUTY­MOVEMENT
HAKKINDA