DÜŞÜNCELİ PAKETLEME

Sadece içine koyduklarınız yetmez. Authentic Beauty Concept ambalaj ve malzemelerinin, premium görünümlerinden ödün vermeden mümkün olduğunca sürdürülebilir olmasını sağlamaya odaklandık.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

%80 Tüketici Sonrası Geri Dönüştürülmüş Plastikle Tanışın

Yolculuğumuza tamamen geri dönüştürülebilir ve tekrar kullanılabilir şişe ve kavanozlarla başladık. Bu ilk adımdı, ama orada durmak istemedik. 2021 itibariyle, yumuşak dokunuş hissini korurken, tüm şişelerimiz ve kavanozlarımız* için %80 tüketici sonrası (PCR) plastiğe geçişe başladığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. PCR, örneğin şişeler gibi atılan maddelerden yapılan malzeme gibi, tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastik anlamına gelir.

Bu tür tek kullanımlık plastiklerin yeniden kullanılması sürdürülebilir bir çözümdür ve döngüsel ekonomiyi destekler. Birinci sınıf ambalajlarımızı üretmek için PCR kullanmaktan memnuniyet duysak da, bunu slip-in aracılığıyla sunacağız - bu, israfı önlemek için mevcut stoğumuzu kullanmak ve gelecekteki tüm üretimler için PCR ambalajına geçmek anlamına geliyor.​

*mini kavanozlar hariç

Geri Dönüştürülebilirlik

Tüm ambalajlarımız geri dönüşümlüdür ve tekrar kullanılabilir; bazı #OtantikGüzellikHareketi salonlarında bu ambalajların dekoratif saksılara dönüştüğünü bile gördük!

#AUTHENTIC­BEAUTY­MOVEMENT
HAKKINDA