Skip to Content

SAF İÇERİKLERE İNANIYORUZ.

Otantik güzellik doğallık ve sadeliktir.

SAF İÇERİKLERE İNANIYORUZ.

ÜRÜNLER

OTANTİK GÜZELLİĞE İNANIYORUZ

Ortak inancımız, bizi bağlayan ve yönlendiren
şey budur. Her şey kendin olmaya
karar verdiğin an başlar.

Otantik güzelliğin doğallık ve sadelik
olduğuna, sofistike fotoğraf filtrelerine ihtiyaç
duymadığına, karakterle geliştiğine

İNANIYORUZ.

Silikon, sülfat ve parabenden
arındırılmış vegan formüllere,
özenle seçilmiş saf içeriklere

İNANIYORUZ.

Sanatkarların empati gücüne,
deneyim ve becerilerine. 

İNANIYORUZ.

Siz de otantik güzellik
hareketine
 katılın.

ÖZENLE SEÇİLMİŞ, ARINDIRILMIŞ VE VEGAN

Doğal güzellik için, özenle seçilmiş saf içeriklere değer veriyoruz. Ürünlerimiz silikon, sülfatlar, paraben, mineral yağ ve yapay renklendiricilerden arındırılmış içeriklerden meydana geliyor. Kullandıklarımız kadar kullanmadıklarımıza da önem veriyor, içerikleri özenle seçip bir araya getiriyoruz.

  • BÜTÜNLÜĞÜ OLAN ÜRÜNLER

    Sadece özenle seçilmiş içerikler, saf formüllerimize girmeyi başarabilmiştir. Ürünlerimizin arkasındaki hikayeyi keşfedin. 

    TOPLULUK 

  • ÜRÜN BİLGİSİ

    Ürünlerimizi tanıyın. 

    ÜRÜNLER 

MEMENTO

AUTHENTİC BEAUTY CONCEPT Memento servisi, kuaförün, müşterilerin ruh hallerine ve saç ihtiyaçlarına en iyi uyacak bakım ve servisini kişiye özel bir şekilde yaratmasıdır... Başarılı bir bakım servisi için, özenle seçilmiş bir Essence ve seçilen bir maskeyi nasıl karıştıracağınızı öğrenin. Yoğun bir Memento servisine, iç güzelliği ve huzuru sağlamak için, dairesel, çapraz ve doğrusal masaj hareketlerinin bir kombinasyonu dahil edilmiştir. Son rahatlama anı için, özel kulaklık dış dünyayla bağlantıyı keser, böylece salon müşterileri kendileriyle başbaşa bir an yaşarlar.

Memento

You need to accept cookies to play this video

ÜRÜNLER

MEMENTO

Saçlarda güzel bir baz yaratmak için, salon müşterileri, farkındalık deneyiminden esinlenerek oluşturulan bir AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT Memento servisinin keyfini çıkarabilir... Gevşemeye yardımcı olmak için belirli baskı noktalarına odaklanan masaj hareketleriyle saç ve baş derisini nasıl temizlediğini ve arındırdığını keşfedin. Saç, zihin ve ruhu yeniden dengelemek, hatırlamaya değer kalıcı bir an yaratmak için yavaş ve ritmik hareketler kullanılıyor.

Memento

You need to accept cookies to play this video

ÜRÜNLER

#AUTHENTIC­BEAUTY­MOVEMENT
HAKKINDA