Saf içeriklere inanıyoruz.

Saf içeriklere inanıyoruz.

Otantik güzellik doğallık ve sadeliktir.

Ürünler

OTANTİK GÜZELLİĞE İNANIYORUZ

Ortak inancımız, bizi bağlayan ve yönlendiren

şey budur. Her şey kendin olmaya

karar verdiğin an başlar.

Otantik güzelliğin doğallık ve sadelik

olduğuna, sofistike fotoğraf filtrelerine ihtiyaç

duymadığına, karakterle geliştiğine

İNANIYORUZ.

Silikon, sülfat ve parabenden

arındırılmış vegan formüllere,

özenle seçilmiş saf içeriklere

İNANIYORUZ.


Sanatkarların empati gücüne,

deneyim ve becerilerine. 

İNANIYORUZ.

 

Siz de otantik güzellik

hareketine katılın.

Özenle seçilmiş, arındırılmış ve vegan

Doğal güzellik için, özenle seçilmiş saf içeriklere değer veriyoruz. Ürünlerimiz silikon, sülfatlar, paraben, mineral yağ ve yapay renklendiricilerden arındırılmış içeriklerden meydana geliyor. Kullandıklarımız kadar kullanmadıklarımıza da önem veriyor, içerikleri özenle seçip bir araya getiriyoruz.

Memento

AUTHENTİC BEAUTY CONCEPT Memento servisi, kuaförün, müşterilerin ruh hallerine ve saç ihtiyaçlarına en iyi uyacak bakım ve servisini kişiye özel bir şekilde yaratmasıdır... Başarılı bir bakım servisi için, özenle seçilmiş bir Essence ve seçilen bir maskeyi nasıl karıştıracağınızı öğrenin. Yoğun bir Memento servisine, iç güzelliği ve huzuru sağlamak için, dairesel, çapraz ve doğrusal masaj hareketlerinin bir kombinasyonu dahil edilmiştir. Son rahatlama anı için, özel kulaklık dış dünyayla bağlantıyı keser, böylece salon müşterileri kendileriyle başbaşa bir an yaşarlar.

Memento
Ürünler

Memento

Saçlarda güzel bir baz yaratmak için, salon müşterileri, farkındalık deneyiminden esinlenerek oluşturulan bir AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT Memento servisinin keyfini çıkarabilir... Gevşemeye yardımcı olmak için belirli baskı noktalarına odaklanan masaj hareketleriyle saç ve baş derisini nasıl temizlediğini ve arındırdığını keşfedin. Saç, zihin ve ruhu yeniden dengelemek, hatırlamaya değer kalıcı bir an yaratmak için yavaş ve ritmik hareketler kullanılıyor.

Memento
Ürünler

#AuthentIc­Beauty­Movement
#MYBELIEF