ÜRÜNLER

ÜRÜNLER

Sürdürülebilir unsurları markamıza dahil etmek istedik; kolay, oturmuş yolları seçmek yerine, gerçeklik ve dürüstlükle ürünler geliştirmeye inandık.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
Hydrate

Özenle Seçilmiş İçerikler

Bu vizyonu hayata geçirmek için silikon, sülfat, parabenler, yapay renklendiriciler ve mineral yağlar içermeyen özenle seçilmiş vegan içerikleri * seçtik. Malzemelerimizin% 95 kadarı, hindistancevizi ve jojoba yağları, shea yağı, Adil ticaret menekşe pirinç özütü ve biyolojik olarak parçalanabilir nişasta dahil olmak üzere doğal bir kökene sahiptir ** Yumuşak saçlar için, silikonları bitki bazlı bileşenlerle değiştirdik - hindistancevizi ve sürdürülebilir guar gibi içerikleri tercih ettik. Özel formüllerimizi performanstan ödün vermeden ve silikon gibi içerikler yerine benzer kimyasallar kullanmadan geliştirdik.

 

Ayrıca doğada kendiliğinden çözünebilen, sürdürülebilir guar kullandık; bu da şeffaf bir değer zincirine sahip malzemeler seçmeye olan ilgimizin mükemmel bir örneği. Guar, daha güzel bir saç hissi sunan ve bakım özellikleriyle biliniyor. Sürdürülebilir guar seçimimiz, sosyal sorumluluğu da dikkate alarak yüksek performans elde etmeye önem verdiğimiz anlamına geliyor.

Sürdürülebilir Guar Girişimi hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Hydrate

Vegan Formüllere İnanıyoruz

Bitki bazlı bileşenler içeren formül kompozisyonlarımızla performanstan ödün vermeyen sonuçlar elde ediyoruz. Formüllerimiz mikro plastikler veya hayvansal bileşenler içermiyor** ve hayvanlar üzerinde test yapmıyoruz.

Ayrıca tüm mevcut vegan ürünlerimizin Vegan Society TM 'ye kayıtlı olmasından gurur duyuyoruz!

Vegan Society TM hakkında daha fazla bilgi edinin

Hydrate

Doğa Bilimle Buluşuyor

İçeriklerimiz, performans ve sonuçlardan ödün vermeden, mümkün olduğunca doğal, saf ve basit formüllerle geliştiriliyor. Kısacası doğa, bilimle bir araya geliyor.

Doğadan alamadığınız veya alıp da değiştirmeden kullanamadığınız bazı bileşenler vardır. Authentic Beauty Concept'te, bu içerikler ultrason dalgaları ve buharla damıtma gibi yöntemlerle elde ediliyor ve ortaya saf ve yüksek performanslı formüller çıkıyor. Bu, doğal bileşenlerin açığa çıkarılması için çok hafif ve nazik bir yöntem: bitki bileşenlerini konsantre bir şekilde elde etmek için bitki hücreleri ultrason dalgalarıyla çevrilir. Böylece bu yumuşak yöntemle içeriklerin faydalarını korunur. Konsantratlar daha sonra bileşenlerin gerçek özünü çıkarmak için sert kimyasallar eklenmeden buhar kullanılarak damıtılır.

* Balmumu içeren Gritty Wax Paste ile Shaping Cream, ve Kitosan içeren Mousse Amplify Mousse hariç tüm formüllerimiz vegandır. 2020 yılı sonuna kadar bu üç formülde de vegan olmayı hedefliyoruz.

** ISO 16128 standardına göre

#AuthentIc­Beauty­Movement
#MYBELIEF