Kendinizi İfade Edin - Birini güzel yapan şey nedir?

Kendinizi İfade Edin - Birini güzel yapan şey nedir?

Otantik Güzellik Hareketi'nin altı üyesi, nasıl güzel görünüleceğine ve iyi hissedileceğine dair görüşlerini paylaştılar

Hikayeler
Stil ve gücün vücut bulmuş hali, Christine Friberg
Göteborglu stilist, DJ ve kulüp organizatörü Christine Friberg'e göre birini güzel yapan şey nedir?
 

Bir moda stilisti ve sokak stili yıldızı olan Christine Friberg, nasıl güzel görünüleceği ve başkalarına kendilerini nasıl güzel hissettireceği hakkında tecrübeli. Christine aynı zamanda, müzik camiasında kadın DJ'lerin ön plana çıkmasına odaklı ve cinsiyet eşitliği için mücadele eden bir DJ ve kulüp organizatörü olduğu için insanı asıl güzel kılanın bireysel farklılıkları kucaklamak olduğunu biliyor. Christine'in kendi sözleriyle, "Güzellik içinden gelen bir ışıktır. İyi hissettiğinde ve kendinle barışık olduğunda görünür. Kusursuz, stil sahibi veya mükemmel olmakla ilgisi yoktur. Bizi benzersiz kılan mükemmel olmamamızdır. Ufak kusurlar aradan sıyrılmamızı sağlar ve bizi insan yapan da budur."

Christine'in yogada, müzikte ve yaşadığı şehir olan Göteborg'da otantik güzelliği nasıl bulduğunu öğrenin. 

Yanina Trapachka'ya göre güzel görünmenin ve hissetmenin yolları
Varşovalı moda editörü Yanina Trapachka'ya göre birini güzel yapan şey nedir? 
 

Yanina Trapachka, profesyonel olarak kelimenin en geniş anlamıyla güzellikle de uğraşıyor. Polonya'da yaşam tarzı, güzellik, kültür, tasarım ve seyahat konulu bir derginin moda editörü olarak, her gün güzel şeyleri bir araya getiriyor. Etrafını klasik tasarım objeleri ve terzilik ürünü stille çevirse de, nasıl güzel görünüleceğine dair tavsiyesi bundan daha derine iniyor. "İnsanı güzel kılan şey kendini kabul etmek ve sevmektir," diye açıklıyor. "Güzellik, kendi vücudunda rahat olmak, kendi gücüne inanmak ve yaşamdaki hedeflerinin peşinden gitmekle ilgili. Seni gülümseten şeyleri yapmak ve kendin için en iyi olanı seçmekle ilgili. Kısacası bu, tamamen seninle ilgili!" Yanina bu sözleri kendi yaşamında da uyguluyor. Polonya'nın en popüler Instagram hesaplarından birinin sahibi olarak, başarısını otantik yaklaşımına bağlıyor. Instagram paylaşımları oldukça kusursuz görünse de, "Kimse mükemmel değildir ama her kusur bir zenginliğe dönüştürülebilir," diyerek bizimle ufak bir sırrını paylaşıyor.

Yanina Trapachka'nın #MyBelief yaklaşımını öğrenin. 

Igor Josifovic, bireysel farklılıkların güzelliğini takdir edenlerden
Münihli sosyal medya yöneticisi, blogger ve kitap yazarı Igor Josifovic'e birini güzel yapan şey nedir? 
 

Igor Josifovic'in, nasıl güzel olunacağına dair oldukça içten düşünceleri var. "Güzellik; aşk, tutku, yaratıcılık ve ruhla şekillenen bir şey," diyor. "Bu tamamen otantik ve kişisel bir şey. Hepimizin içinde güzellik olduğuna yürekten inanan birisiyim. Güzellik herkeste bulunur ve kendini birçok farklı şekilde sergiler." İç mekan tasarımlarında zengin bitkilerle dışa vurduğu kişisel özgün güzellik markasına sadık kalarak, kendi görünümünde de doğallıktan hoşlanıyor.

Igor Josifovic'in otantik güzelliğe dair görüşleri hakkında daha fazlasını öğrenin. 

Jessica Skye bireysel farklılıkları seviyor
Londralı DJ ve Yapımcı, Fat Buddha Yoga'nın Kurucusu, yaratıcı ve katılımcı Jessica Skye'a birini güzel yapan şey nedir?

 

Jessica Skye'a göre güzellik "doğal ve işlenmemiş bir şey. Sonsuz biçimde karşımıza çıkıyor." Daha derin bir seviyede, güzellik anlayışı, yoga pratiğinde, Fat Buddha Yoga stüdyosunda öğrencileriyle kurduğu bağ ile ve DJ olarak dans pistinde yarattığı atmosferle kendini gösteriyor. Daha görünür seviyede ise, yoga inzivalarına katılan kişilerin hissettikleri kadar iyi görünmelerine yardımcı olan eşantiyonlarda kendini gösteriyor. "Tecrübe çok önemli ve ilk izlenimi iki kez oluşturamazsınız. Bizim için önemli olan etki bırakmak. Bu nedenle, konuklar odalarına girip kendilerini bekleyen hediyeyi gördüklerinde yolculuk her zaman mutlu başlıyor."

Jessica Skye'ın yogada, müzikte ve seyahatte otantik güzelliği nasıl bulduğunu öğrenin. 

Ina Lekievicz, sağlık ve güzelliğin algılanma biçimini değiştirmek için çabalıyor
Londralı moda fotoğrafçısı ve Unpolished dergisinin kurucusu Ina Lekievicz'e göre birini güzel yapan şey nedir?
 

Ina Lekievicz on yılı aşkın süredir moda endüstrisinde çalıştığı için yoğun ve gereksiz bir şekilde rötuşlanmış birçok güzel model görmüş. Endüstride bir değişim görmek ve özellikle de nasıl güzel görünüleceğine dair farklı bir açı sunmak onun motivasyonu olmuş. Ina güzelliği şöyle tanımlıyor: "otantik ve dürüst olmak, tutkularının peşinden gitmek ve kendin olmak. En güzel insanlar, kendi içinde mutlu ve güzel olanlardır. Güzellik kopyalayabileceğiniz veya taklidini yapabileceğiniz bir şey değil. Bana göre en güzel şey benzersiz olmak." Ina, insanlara gerçek dışı güzellik standartlarının nasıl sunulduğunu gördüğü için, nasıl güzel olunacağına dair çok keskin görüşleri olması anlaşılır.

Ina Lekievicz'in otantik güzelliğe dair düşünceleri hakkında daha fazlasını öğrenin. 

Astrid, çalışmalarında olduğu gibi nasıl güzel görünüleceğine dair fikirlerinde de yaratıcı
Biarritz'li Kağıt Sanatçısı ve Stop Motion yapımcısı Astrid Eudeline'a göre birini güzel yapan şey nedir?
 

Astrid, çok yönlü, muhteşem yeteneklere sahip bir sanatçı ve aynı zamanda, bir insanda güzelliği nelerin belirlediğine dair hoş bir bakış açısına sahip. Astrid'e göre güzellik tamamen, "kendini kabul etme, tutku, kendini sevme, özgüven, mutluluk, neşe, yaratıcılık ve kültürün yanı sıra her bireyin doğal ve otantik güzelliğini ortaya çıkaran her şeyle ilgili." Astrid'in nasıl güzel olunacağına dair tanımı, aynı zamanda onun alışılmadık ve yaratıcı sanatını da tanımlıyor. Mutluluk, neşe ve yaratıcılık, stop motion çalışmalarında ve kağıt sanatında yansıma bulurken; tutkusu, kendini sevmesi ve özgüveni, cesur kıyafetleriyle büyülüyor. Tüm takipçilerine ilham vermesine şaşmamalı. Bireysel farklılıklarla nasıl güzel görünüleceği konusunda gerçek bir lider.

Astrid'in güzellik ve #MyBelief yaklaşımı hakkındaki diğer düşüncelerini öğrenin.

Birini güzel yapan şey nedir? #authenticbeautymovement hareketinin altı üyesine otantiklik hakkındaki görüşlerini sorduk

#AuthentIc­Beauty­Movement
#MYBELIEF