Otantik Güzellik Hareketi'ni Kutlamak

Otantik Güzellik Hareketi'ni Kutlamak

Otantik ne ifade ediyor? Benzersiz ve özel bir deneyimle yeni marka, benzersiz bir hareket ve bu hareketin değerleri hakkında bilgi edinin

Hikayeler

Otantik Güzellik Hareketi'ne Hoş Geldiniz. Tüm duyularınızla deneyimleyin. Berlin'de bir çatı katındaki havadar odanın kapısından geçin ve güzel bitkiler, ahşap masalar, el örgüsü puflar ve Authentic Beauty Concept'in pastel renkleriyle döşenmiş aydınlık, beyaz ağırlıklı alanı keşfedin. Yeni ürünlerin dokusunu hissedin, imza niteliğindeki esansları koklayın, formüllerde kullanılan temel bileşenlerle hazırlanmış karşılama içeceklerini tadın ve hareketin yaratıcıları ve savunucularıyla tanışın.

 

Authentic Beauty Concept'in ve #authenticbeautymovement hareketinin lansmanında yer alma davetinin özünü bu oluşturuyordu.

Authentic Beauty Concept'in otantik dünyası

Basın mensupları ve influencerlardan oluşan 100'ün üzerinde konuk, harekete katılmanın ve yeni saç bakım ve şekillendirme markasının altında yatan anlamı, markanın inandığı değerleri ve ürünlerini keşfetme davetini kabul etti. Misafirler öncelikle, yapılan yönlendirmeler eşliğinde, manifestosunda #authenticbeautymovement hareketinin ortak değerlerini yansıtan Authentic Beauty Concept temel alınarak hazırlanmış dört deneyim alanından geçtiler.

Formüllerin dokularının hissedildiği, bir parfüm evi tarafından geliştirilen saf kokuların koklandığı ve ultrason ve buhar damıtımı yöntemleriyle temel bileşenlerin özlerini elde etmeye yönelik farklı adımların görüldüğü Saf Formüller alanı tamamen duyularla ilgiliydi. Müşterilerin tüketim ve güzellik kurallarını yeniden tanımlaması, tüketim davranışında bir değişime öncülük ediyor. Etkinlik kapsamında, Authentic Beauty Concept'te kullanılan, bugünün gerçekliğine bir yanıt olarak geliştirilen saf, alerjen içermeyen ve özenle seçilmiş vegan formüller sergilendi ve üzerine konuşuldu. Etkinlik aynı zamanda, İskandinav tasarımından ilham alan ve salon müşterisinin deneyimini güçlendirmek için geliştirilen minimalist ve birinci sınıf salon materyallerini keşfetmek için de bir fırsat yarattı. 

Salon müşterileri, bir farkındalık deneyimi yaşayarak kendi içlerine dönmek isterler. Bu, Memento, yani hatırlanmaya değer bir andır. Müşteriyle danışma randevusunun nasıl yürütüleceğine, essence'ın maskeye nasıl karıştırılacağına ve işlemden en iyi şekilde yararlanmalarına yönelik bakımlara dair bilgiler sunuldu. Konuklar ayrıca, bir meditasyon seansına katılarak kendi içlerine dönmenin gücünü deneyimlemeye davet edildiler. Telaşlı şehir hayatından kaçış deneyimini büyüleyici hale getirmek için göz maskeleri ve ses geçirmeyen kulak tıkaçları gibi etkileyici ve sade araçlar kullanıldı.

Sonrasında Hester Wernert-Rijn ve Linda Shalabi,  Authentic Beauty Concept şekillendirme ürünlerini kullanarak mükemmel derecede mükemmellikten uzak stiller yaratmaya dair vizyon ve becerilerini paylaştılar. Doğal bireysel görünümler, defilelere yönelik dokulu stiller, editoryal görünümler ve günlük kuaför stilleri, kendi otantik saç yorumlarıyla dört model üzerinde gösterildi. Görmeden inanmak zor olduğundan elbette herkesin şekillendirme ürünlerini deneme ve uzman ipuçları alma fırsatı oldu.

No-Filter yaklaşımı deneyim alanına Said Rubaii ve Ismérie liderlik etti.  Benzersiz ve özenle bir araya getirilmiş #authenticbeautymovement topluluğuna katılma nedenlerini açıkladılar. "Kendin ol yeter" düşüncesiyle yola çıkarak, doğal filtresiz estetik anlayışının, gerek kişisel yaşamlarında gerekse kendi salonlarında, kendi felsefeleriyle aynı doğrultuda olduğunu gösterdiler. "Bize güzellik veren şey özgünlüğümüz ve karakterimizdir. Dürüstlük çekicidir." Authentic Beauty Concept, farklı alanlardan benzer düşünce yapısına sahip insanları bir araya getiriyor ve diğerlerini, ilham verici bir sohbetle kendi hikayelerini ve değerlerini paylaşmaya teşvik ediyor. Kaydedilen bu açık toplantılar video deneyimi kabininde gösterildi. 

Authentic Beauty Concept dünyasına böylesine dalmışken, herkes için yaratıcı olarak, fikirlerini paylaşarak, yeni beceriler edinerek ve güzel şeyler yaratarak harekete katılma zamanı gelmişti. 

Becerilerin paylaşımı, bu sanat ve beceri hareketinin vazgeçilmez bir parçası
Yaratıcı atölye çalışmalarında becerilerin paylaşımı
 

Sözcülerin yanı sıra, Authentic Beauty Movement'a ilk katılanlar arasında seçkin yaratıcı insanlar ve influencerlar da yer alıyordu. Sanat, güzellik, moda, yaşam tarzı ve kültüre dair özgün bakış açıları, her birini hareketin inandığı değerler için biçilmiş kaftan haline getirdi.

Farkındalık ve huzurla dolu ambiyans Jessica Skye'ın keyifli yoga dersiyle daha da huzur buldu. Tüm gün süren heyecan verici etkinlik için canlandırıcı bir egzersiz oldu. Sonrasında, daha da rahatlamış ve canlanmış konuklar, Yanina Trapachka'nın liderliğindeki ilham panosu atölye çalışmasında yaratıcılıklarını serbest bıraktılar. Polonyalı moda editörü ve ajans sahibi, ister kişisel ister profesyonel bir projeye yönelik olsun, orijinal marka yaratma ve uygulamaya koyma konusunda uzman. Başka bir atölye çalışması da, kendi moda dergisi olan Unfiltered ile, nasıl gerçekten de benzersiz ve otantik bir proje yarattığı hakkında konuşan Londralı moda fotoğrafçısı Ina Lekiewicz  ile gerçekleşti. Ardından Christine Friberg  farklı otantik moda becerilerine ışık tuttu. İsveçli moda stilisti, özgün kişisel tarzı temel alan bir kapsül gardırobun nasıl oluşturulacağını açıkladı.

Igor Josifovic,  bir grup ilgili dinleyiciye, bitkilerle dolu otantik iç mekanlara duyduğu tutku hakkında bir konuşma yaptı. Authentic Beauty Concept'in saf bileşenlerinin ve bitkilerin ortasında, hayata kişisel bir alan katmak için doğal elementlerin tasarımlara nasıl entegre edileceğini ve bunun bizi gerçekliğe nasıl döndürebileceğini açıkladı: "Bitkilerle çevrili olmayı seviyorum, bana doğanın kusurlarının güzelliğini hatırlatıyorlar." Astrid Eudeline minimalist bir kendin-yap (DIY) kağıt sanatı projesinin yer aldığı  eğlenceli bir atölye çalışması düzenledi. Çalışmada, Authentic Beauty Concept ürünlerinin güzel tasarımını vurgulayan yumuşak pastel renklerle ekstra dokunuşlar eklendi.

Christine Friberg ve Jessica Skye, inanılmaz DJ'lik becerileriyle partiye enerji verdiler
Otantik olun: Kimse izlemiyormuş gibi dans edin!
 

Authentic Beauty Concept markasının lansmanı daha da çok sayıda insana #authenticbeautymovement hareketine katılmak için ilham vermişken yapacak tek bir şey kalmıştı: Yeni saç bakımı ve şekillendirme markasını, benzersiz felsefesini, sade ve minimalist ustalığını ve ardında yatan ilham verici hareketi kutlamak. Cover'larıyla tanınan müzik grubu Cannibal Koffer birkaç kıvrak parça çalarken, atölye seanslarında gündüz çalıştıkları işlere dair içgörülerini ve becerilerini paylaşmış olan Jessica Skye ve Christine Friberg, daha çok konuğu dans pistine çeken parçalar çaldılar. Bu da, otantik olmanın en iyi yolunun kimse izlemiyormuş gibi dans etmek olduğunun kanıtı oldu!

Authentic Beauty Concept'in dünyası, Berlin'deki lansman etkinliğinde kutlandı. Bu saç bakım ve şekillendirme markasının başlattığı harekette rol alan konuklar, savunucular ve influencerlarla tanışın. #authenticbeautymovement hareketine katılın 

#AuthentIc­Beauty­Movement
#MYBELIEF