SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Dürüst olmak bizim için mükemmel olmaktan daha önemli ve her gün daha iyisini yapmaya çalışıyoruz. Authentic Beauty Concept'i lanse ettiğimizden beri sürdürülebilirlik en çok önem verdiğimiz konulardan biri.

Otantik olmak, dürüstlük ve şeffaflık temel DNA'larımızın parçalarıdır.

 

Döngüsel bir ekonomiye katkıda bulunmaya ve ayak izimize dikkat etmeye, sürekli olarak ambalajlarımız, malzemelerimiz ve sosyal etkimiz üzerinde çalışmaya kararlıyız - çünkü güzel gezegenimizi gerçekten önemsiyoruz.Sürdürülebilirlik gelişmeye devam ederken, kendimize meydan okuyarak ve adım adım iyileştirmenin yeni yollarını bularak biz de gelişiyoruz.

 

Authentic Beauty Concept'i sürdürülebilirlik teklifimizi daha da güçlendirmek, fırsatları keşfetmek ve güçlü değişiklikler yapmak için bir yolculuğa çıkarıyoruz. 

 

Bize katılacak mısın?"

HEDEFLERİMİZ

HEDEFLERİMİZ

Marka olarak hepimizin küçük eylemlerle bile fark yaratabileceğimize inanıyoruz. Tüm bu bireysel çabaları bir araya getirdiğimizde ve topluluk olarak bir araya geldiğimizde, gerçek bir değişim yaratabilir ve doğru yönde daha büyük adımlar atabiliriz.

Enerji & İklim

2. bir gezegenimizin olmadığını bilerek; üretim, paketleme, ulaştırma ve tüketim gibi işletme alanlarımızı durmadan geliştirerek; dünyaya* olan etkimizi yaptığımız anlaşmalarla yeniden şekillendiriyoruz: CO2 emisyonumuzu 75% azaltarak ve 2030 yılına kadar elektriğimizin 100%'ünü yenilenebilir enerji kaynaklarından sağlamayı amaçlayarak, 2040 yılında iklim-pozitif haline gelmek istiyoruz.

*Şirket düzeyinde ve yalnızca kendi operasyonlarımızda, sözleşmeli üreticiler dahil değildir.

#AuthentIc­Beauty­Movement
#MYBELIEF