BİZ OTANTİK GÜZELLİĞE İNANIYORUZ

BİZ OTANTİK GÜZELLİĞE İNANIYORUZ

Authentic Beauty Concept otantik güzelliğe doğru bir yol izleyen özgün bir kuaför topluluğuyla yaratılmış bütünsel bir markadır. Ortak inançlarımızı keşfedin.

#AuthentIcBeautyMovement
#MYBELIEF
OTANTİK SAÇLARA DOĞRU YENİ BİR YOL

No results were found
Farkındalık, diplerde başlar

Farkındalık, diplerde başlar

Yüzümüz ve vücudumuz söz konusu olduğunda cilt bakım rejimlerimizi iyileştirmek için zaman ve çaba harcıyoruz. Öyleyse neden cildimizin geri kalanının bir uzantısı olduğu gerçeğine rağmen baş derisine yeterli özeni göstermiyoruz? Hydrating Jelly Mask, içeriğindeki Spirulina ve Aloe Vera sayesinde, hafif ve ferahlatıcı bir dokuya sahiptir, ancak yine de baş derisine ihtiyacı olan nemi kazandırır. Saç yıkama sürecini küçük bir spa ritüeline dönüştürün ve farkındalık anının tadını çıkarın.

Ürünler
Her anınızda otantik güzelliği deneyimleyin

Her anınızda otantik güzelliği deneyimleyin

Otantik güzellik dünyasına giriş yapmanız ve her anınızda otantik güzelliği deneyimlemeniz için, çok amaçlı Enhancing Water ve Hand & Hair Light Cream'i özenle yarattık. Ferahlamak veya saçınızı nemlendirmek, şekillendirip parlaklık katmak istediğinizde, Enhancing Water'ı saçınıza veya yüzünüze uygulayın. Kuaförler tarafından onaylanmış, güzel ve dokunulası sonuçlar sağlayan Hand & Hair Light Cream'i saç boylarınıza uygulayabilirsiniz, ya da rahatlatıcı bir el masajı için kullanabilirsiniz.

Ürünler

#AuthentIc­Beauty­Movement
#MYBELIEF