BİZ OTANTİK GÜZELLİĞE İNANIYORUZ

BİZ OTANTİK GÜZELLİĞE İNANIYORUZ

Authentic Beauty Concept otantik güzelliğe doğru bir yol izleyen özgün bir kuaför topluluğuyla yaratılmış bütünsel bir markadır. Ortak inançlarımızı keşfedin.

#AuthentIcBeautyMovement
#MYBELIEF
OTANTİK SAÇLARA DOĞRU YENİ BİR YOL

No results were found
Yeni Baş Derisi Ritüelimizi Keşfedin

Yeni Baş Derisi Ritüelimizi Keşfedin

Yeni yıla taze bir başlangıç yapmak istiyorsanız, yeni ürünümüz olan Bare Cleanser sizin için mükemmel bir ilk adım olacaktır. Spirulina ile formüle edilen, bu nazik ve kokusuz arındırıcı, yıpranmış saçları ve hassas baş derisini nemlendirir, doğal bariyerlerini korur. Alerji yapmayan ve tüm saç ve baş derisi tiplerine uygun bu formül, ECARF sertifikalıdır (Avrupa Alerji Araştırma Kuruluşu). Farkındalıkla dolu bir kişisel bakım için kendimize zaman ayırma konusundaki süregelen inancımızı destekleyen yeni Detoxifying Scalp Mud ve Balancing Potion, saçı nazikçe detoksifiye eder ve baş derisindeki gözenekleri açarak dengeli bir duruma getirmek için çalışır.

Ürünler
Her anınızda otantik güzelliği deneyimleyin

Her anınızda otantik güzelliği deneyimleyin

Otantik güzellik dünyasına giriş yapmanız ve her anınızda otantik güzelliği deneyimlemeniz için, çok amaçlı Enhancing Water ve Hand & Hair Light Cream'i özenle yarattık. Ferahlamak veya saçınızı nemlendirmek, şekillendirip parlaklık katmak istediğinizde, Enhancing Water'ı saçınıza veya yüzünüze uygulayın. Kuaförler tarafından onaylanmış, güzel ve dokunulası sonuçlar sağlayan Hand & Hair Light Cream'i saç boylarınıza uygulayabilirsiniz, ya da rahatlatıcı bir el masajı için kullanabilirsiniz.

Ürünler

#AuthentIc­Beauty­Movement
#MYBELIEF