PEGGY GOU İLE TANIŞIN

Kendine Özgü Tarzı ile Authentic Beauty Concept'in Yeni Yüzü ve Otantik Sesi

TOPLULUK

Yaratıcı işbirlikleri, Authentic Beauty Concept'in tam da kalbinde yer alıyor. Authentic Beauty Concept olarak, öncü kuaförlerimiz ve misafirleri arasındaki günlük güzellik deneyimlerinden yola çıkarak daha geniş kültürel paylaşımlara ve ilham verici ortaklıklara eşlik ediyoruz. Bu yıl, markamızın yeni yüzü olan dünyanın en ilham verici sanatçılarından, DJ ve Stil İkonu Peggy Gou ile işbirliği yaparak topluluğumuzu genişletiyor olmaktan heyecan duyuyoruz.

You need to accept cookies to play this video

Seul'de doğan Peggy, efsanevi Berghain Gece Kulübü'nde çalan en genç ve ilk Koreli kadın sanatçı olma hayalinin peşinden gitmek için Berlin'e taşınmadan önce London College of Fashion'da eğitim gördü. Dünyayı dolaşmak, sadık bir takipçi kitlesine sahip olmak ve deneyimlerini yaratıcı alanlarda çeşitlendirmek hayaline yıl sonunda ulaşmıştı.

Peggy Gou, "Otantik güzellik, kendinizi kabul etmek ve tanımakla başlar..." diyor, "Yaptığınız işte rahat hissettiğiniz ve o işi sevdiğiniz sürece doğru ya da yanlış yoktur." Plaklar dinlemek, tasarımlarını Paris Moda Haftası'nda sergilemek veya kendi markasıyla sanatçılar yetiştirmek gibi çabaları; yaratıcı, meraklı ve açık fikirli bir bakış açısıyla ve başkalarını kendileri olmaya teşvik etme inancıyla besleniyor.

Peggy için müzik ortamı, dünyanın her yerinden insanlara gerçekten oldukları kişi olma özgürlüğü veriyor. Değerlerimiz ve inançlarımızla mükemmel bir şekilde örtüşen bir bakış açısı. Otantik güzellik, sadece güzel olmaktan daha fazlasıdır; her yerdedir, doğaldır, saftır, sadedir ve kendiniz olmaya karar verdiğiniz anda başlar.

Authentic Beauty Concept'i Peggy'ye ilk tanıttığımızda farkındalık ve sürdürülebilirlik değerlerimizin ortak olduğunu fark ettik. “Markanın temsil ettiği değerler, benim bireysel değerlerimle birebir örtüşüyor” dedi. "Aynı amaca sahip olduğumuzu hissediyorum; otantik, sürdürülebilir ve tüm içeriklerin vegan ve doğal olması hoşuma gidiyor." Peggy'nin biyolojik olarak parçalanabilen kıyafetler üreten Balili bir marka ve okyanuslardan toplanıp geri dönüştürülen plastiklerden eşya üreten firma ile daha önce yaptığı işbirlikleri, işlenmemiş plastik kullanımını azaltma misyonumuzla mükemmel bir uyum içinde.

Bu yıl Peggy Gou işbirliğiyle ilgili bizi bekleyen çok fazla sürpriz var. Aralık ayında, yaşadığı şehir Berlin'de Global Kreatif Öncümüz Hollandalı Hester Wernert-Rijn ve Almanya'dan Öncümüz Said Rubaii ile birlikte ortak bir çekimle başladık. Peggy'nin yaratıcı vizyonu, Fotoğrafçı Felicity Ingram, Görüntü Yönetmeni Hugo Carlier ve Yönetmen Felix Aaron'un da dahil olduğu yaratıcı bir ekip ile Peggy'ye özel dört farklı yaşam tarzı temasında hayata geçirildi: SAKİNLİK, ŞEFFAFLIK, DENGE ve TOPLULUK.

Saçın, kendini ifade etmenin otantik bir şekli olduğunu göstermek için her temada farklı bir görünüm ve saç modeli oluşturularak Peggy'nin o anlardaki ruh hali ifade edildi.

SAKİNLİK temasında sakinleştirici modern bir göl evi, ŞEFFAFLIK temasında kahvenin tadımlandığı bir farkındalık anı.

DENGE temasında Peggy'nin zihnini dinginleştirmek ve enerjisini yükseltmek için tenise olan tutkusu ve TOPLULUK temasında heyecan verici bir sergide Peggy'nin sanata olan sevgisine yer verildi. Peggy Gou ile birlikte #OtantikGüzellikHareketi'mizle şekillendirme tekniklerini, ürün bilgilerini ve Peggy'nin dünyasını paylaşan ilham verici görseller ve videolar oluşturduk.

#AUTHENTIC­BEAUTY­MOVEMENT
HAKKINDA